1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
FRİGİDAİRE BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ESENLER FRİGİDAİRE SERVİSİ

Frigidaire markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Esenler ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Birlik Mah. Çiftehavuzlar Mah. Davutpaşa Mah. Fatih Mah. Fevziçakmak Mah. Havaalanı Mah. Kazımkarabekir Mah. Kemer Mah. Menderes Mah. Mimarsinan Mah. Namıkkemal Mah. Nenehatun Mah. Oruçreis Mah. Tuna(Karabayır) Mah. Turgutreis Mah. Yavuzselim Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.